دانستی ها

فرق کاندوم تاخیری با خاردار 🔥

فرق کاندوم تاخیری با خاردار

فرق کاندوم تاخیری با خاردار چیست؟ شاید این سوال برای شما هم ایجاد شده باشد که فرق این 2 مدل کاندوم چیه و کدوم مدل بهتر و کاربردی تر است. در این مقاله تفاوت این نوع از انواع کاندوم را به طور کامل برای شما توضیح خواهیم داد. همچنین به شما کمک خواهیم کرد تا متناسب با نیاز خود از بین مدل های مختلف کاندوم بهترین انتخاب را داشته باشید. 🙂 در قدم اول شما باید کاندوم تاخیری و کاندوم خاردار را به صورت جداگانه بشناسید.

فرق کاندوم تاخیری با خاردار

این کاندوم همانطور که از نام آن پیداست، باعث ایجاد تاخیر در انزال می شود. بنابر این این مدل کاندوم مناسب برای افرادی است که دچار زود انزالی هستند و یا تمایل دارند مدت زمان انجام رابطه خود را افزایش دهند.

کاندوم های تاخیری معمولا آغشته به ماده موثر تاخیری مثل بنزوکائین و لیدوکائین هستند. این ماده ها باعث ایجاد بی حسی موضعی در قسمت ناحیه جنسی می شود و در نتیجه باعث تاخیر در انزال می شود. فرق کاندوم تاخیری با خاردار دقیقا وجود همین ماده موثر تاخیری با بی حسی است.

آیا فرق کاندوم تاخیری با خاردار را میدانید؟

این نوع کاندوم به خاطر وجود شیارها و نقاط برجسته بر روی بدنه خود، به کاندوم خاردار معروف شده است. این کاندوم ها به طور کلی باعث ایجاد لذت بیشتر برای بانوان خواهد شد. استفاده از این نوع کاندوم مناسب برای افرادی هست که میخواهند به رابطه خود هیجان دهند و از یکنواختی آن جلوگیری کنند. این نوع کاندوم ها برعکس کاندوم های تاخیری زمان رابطه شما را زیاد نمی کنند، اما هجان و لذت رابطه را دو چندان می کنند.

با توجه به توضیحاتی که سعی کردیم خلاصه و خیلی راحت برای شما بگیم باید متوجه فرق کاندوم تاخیری با خاردار شده باشید. اما به نوعی دیگر هم برای شما خواهیم گفت که بهتر متوجه بشید. 🙂

فرق کاندوم تاخیری با خاردار چیست؟ | کاندوم بازار

فرق کاندوم تاخیری با خاردار چیست؟

هر دو نوع کاندوم از جنس لاتس ساخته شده است. اما در کاندوم های تاخیری بدنه ای صاف و یک دست دیده می شود، و برعکس کاندوم خاردار دارای بدنه ای با نقاط برجسته و شیار دار است. پس اولین تفاوت شکل ظاهری این کاندوم ها است.

تفاوت دوم این است که، کاندوم تاخیری آغشته به ماده بی حسی برای تاخیری در انزال است. بالعکس کاندوم خاردار آغشته به همچین ماده ای نیست و فقط باعث لذت و تحریک بیشتر در بانوان خواهد شد.

پس فرق کاندوم تاخیری با خاردار همین 2 موردی است که به شما گفتیم. برای اینکه بتوانید تصمیم بگیرد که از کدام مدل استفاده کنید، اول از همه باید به نیاز خود توجه کنید. در ادامه توضیح خواهیم داد. 🙂

وجه اشتراک این کاندوم ها

تا اینجا فرق کاندوم تاخیری با خاردار گفته شد. اما باید بدانید که این دو نوع کاندوم شباهت ها و کاربرد های مشترکی نیز دارند که با هم بررسی میکنیم.

 • هر دو نوع از یک جنس مشترک (لاتکس) ساخته شده اند.
 • مناسب برای جلوگیری از بارداری ناخواسته هستند.
 • مناسب برای پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی هستند.
 • بدون عارضه هستند و حساسیتی ایجاد نمی کنند.
 • هر دو نوع مناسب برای تقویت رابطه زناشویی هستند.
 • می توانند باعث ایجاد تنوع در رابطه شوند و از یکنواختی آن جلوگیری کنند.
 • باعث افزایش اعتماد به نفس در آقایان می شوند.
 • باعث افزایش لذت بیشتر خانم ها خواهند شد.

همه چیز در مورد فرق کاندوم تاخیری با خاردار

انتخاب بر اساس نیاز

مهترین نکته در خرید کاندوم، نیاز سنجی است. در مورد استفاده از کاندوم های تاخیری و خاردار باید ایتدا نیاز خود را بررسی کنید. شما در حال حاضر فرق کاندوم تاخیری با خاردار را میدانید. پس قبل از خرید با توجه به نیاز خود بین یکی از این کاندوم ها می توانید انتخاب کنید.

کاندوم تاخیری مناسب چه افرادی است؟ افرادی که 

 1. از مشکل زود انزالی رنج می برند.
 2. قصد افزایش مدت زمان رابطه خود را دارند.
 3. می خواهند از انتقال بیماری و بارداری ناخواسته جلوگیری کنند.

کاندوم خاردار مناسب چه افرادی است؟ افرادی که

 1. اعتماد به نفس پایین دارند.
 2. شریک آن ها به ارگاسم یا اوج لذن جنسی نمی رسد.
 3. قصد افزایش لذت بانوان را دارند.
 4. می خواهند هیجان وتنوع به رابطه خود بدهند.
 5. از بارداری ناخواسته و بیماری می خواهند جلوگیری کنند.

پس خیلی راحت می توانید با بررسی نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

کاندومی با هر 2 ویژگی

خوب حالا که فرق کاندوم تاخیری با خاردار را می دانید، شاید برای شما سوال باشد که آیا کاندوم وجود دارد که هر دو ویژگی را داشته باشد؟ یا به عبارت دیگه کاندومی وجود دارد که هم خاردار باشد و هم تاخیری؟ در پاسخ به این سوال باید بگیم بله! همچین کاندوم هایی وجود دارند. 🙂

اگر شما جزء افرادی هستید که هم دوست دارید از مزایای هر دو نوع کاندوم بهرمند شوید، بهترین گزینه کاندوم خاردار تاخیری است. این نوع کاندوم هم دارای ماده موثر تاخیری یا بی حسی است و هم بدنه ای با نقاط برجسته دارد. به عبارت دیگه هم مدت زمان رابطه شما را افرایش خواهد داد و هم لذت رابطه و شریک جنسی شما دو چندان خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشر راجع بع این نوع کاندوم ها، مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید.

خلاصه مطلب

در این مقاله فرق کاندوم تاخیری با خاردار مورد بررسی قرار گرفت. این کاندوم ها 2 تفاوت اصلی و مهم با یکدیگر دارند.

 • تفاوت از نظر ظاهری

کاندوم های تاخیری بدنه ای یکدست و صاف دارند. این در صورتی است که کاندوم های خاردار بدنه ای برجسته و شیار دار، همراه با پستی و بلندی دارند.

 • تفاوت از نظر کارایی

کاندوم های تاخیری آغشته به ماده بی حسی هستند که باعث کنترل انزال در آقایان می شود. بالعکس کاندوم های خاردار همچین ویژه ای ندارد.

اما اگر فردی به هر دو نوع کاندوم احتیاج داشته باشد، میتواند از کاندوم تاخیری و خاردار استفاده کند. بله درست متوجه شدید! کاندوم که هم تاخیری است و هم خاردار، به این معنی که هر 2 ویژگی در یک کاندوم وجود دارد.

انواع کاندوم های معرفی شده و توضیح داده شده در این مقاله، در فروشگاه ما یعنی کاندوم بازار، موجود است. شما می توانید اطلاع مربوط به هر محصولی که در نظر دارید مطالع کنید و همچنین از مشاوره رایگان ما قبل از خرید استفاده کنید.

باعث خوشحالی ماست اگر نظری راجع به این مطلب دارید و یا تجربه استفاده از این مدل کاندوم ها را دارید، در بخش نظرات برای ما و سایر خوانندگان این مطلب بنویسید.

معرفی محصولات مرتبط با این مطلب

اسپری لیدوکائین 10 درصد ⭐ ساخت شرکت دلتا دارو

قیمت اصلی 99/500 تومان بود.قیمت فعلی 95/000 تومان است.

حلقه ویبراتور مخصوص آقایان ✓ لذتی بی نظیر برای بانوان

قیمت اصلی 110/000 تومان بود.قیمت فعلی 85/000 تومان است.

کاندوم ژله ای خاردار قابل شستشو ❤︎ کاندوم سیلیکونی

قیمت اصلی 130/000 تومان بود.قیمت فعلی 110/000 تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *