اطلاعات جنسی

کاندوم شیاردار چیست و چه ویژگی ای دارد ؟

کاندوم شیار دار چیست

کاندوم شیار دار چیست ؟

کاندوم شیاردار چیست؟ این مدل از کاندوم در واقع یکی از انواع کاندوم خاردار محسوب می شود. یا به اصطلاح از خانواده کاندوم های خاردار است. به طور کلی کاندوم های خاردار به 2 شکل متفاوت وجود دارند.

مدل اول خارهای نقطه ای دارند. به این معنی که سطح بیرونی کاندوم دارای نقاط برجسته است و سر تا سر کاندوم را پوشش می دهد.

مدل دوم خارهای خطی دارند. به این معنی که سطح بیرونی کاندوم دارای خط های برجسته به شکل دایره دور تا دور کاندوم است. وجود این خطوط برجسته این مدل را به کاندوم شیار دار معروف کرده است.

به طور کلی این 2 مدل کاندوم از نظر کارایی تفاوت خاصی با هم دیگر ندارند و فقط تفاوت ظاهری دارند. یکی دارای خارهای نقطه ای و برجسته است و دیگری دارای خطوط برجسته یا همان شیار است.

پس در پاسخ به این سوال که کاندوم شیاردار چیست، باید بگیم نوعی از کاندوم خاردار است که دارای خطوط کشیده و برجسته ( دایره ای شکل ) بر روی سطح بیرونی کاندوم است.

کاندوم شیاردار چیست

ویژگی کاندوم شیاردار چیست ؟

ویژگی کاندوم شیار دار چیست ؟ هانطور که گفته شد بر روی سطح بیرونی این مدل از انواع کاندوم، خطوط برجسته وجود دارد. این خطوط برجسته با ایجاد تماس با دیواره واژن و ایجاد اصطحکاک، باعث تحریک بیشتر خانم شده و در نتیجه باعث افزایش لذت و تجربه ارگاسم خواهد شد.

 • ساخته شده از جنس لاتکس 100% طبیعی و سازگار با بدن
 • داشتن خطوط برجسته و دایره ای شکل یا به اصطلاح شیار
 • افزایش لذت رابطه و تجربه ارگاسم
 • ایجاد تنوع در رابطه و جلوگیری از یکنواختی

کاندوم شیاردار مناسب چه افرادی است؟

 • افرادی که در رابطه خود دچار سردی شده اند.
 • کسانی که به دنبال ایجاد تنوع در رابطه خود هستند.
 • خانم هایی که به سختی به ارگاسم یا همان اوج لذت جنسی می رسند.
 • مناسب برای استفاده بعد از زایمان است.
 • مناسب برای افزایش لذت رابطه است.
 • جلوگیری از بارداری نخواسته
 • پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی

آیا استفاده از این کاندوم ضرر دارد ؟

ضرر کاندوم شیاردار چیست؟ تمامی کاندوم ها در کشور با مجوز وزارت بهداشت و نشان سیب سلامت و همچنین نشان استاندارد تولید می شود. استفاده از کاندوم شیاردار یا مدل های دیگر از کاندوم هیچ گونه عوارض و حساسیتی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

درصد بسیار کم و ناچیزی از افراد ( مثلا از 5000 نفر یک نفر ) ممکن است به جنس لاتکس حساسیت داشته باشند. متاسفانه این افراد به طور کلی نمی توانند از کاندوم های لاتکسی استفاده کنند. در کل 99.99% از افراد می توانند بدون هیچ مشکلی از انواع کاندوم های لاتکسی استفاده کنند.

نکته: پیشنهاد می شود زوج های جوان که به تازگی روابط زناشویی دارند، از کاندوم های خاردار یا کاندوم های شیار دار استفاده نکنند. چون در ابتدا لذت جنسی در اوج است نیازی به استفاده از کاندوم های خاردار نیست! اما کم کم  و با گذشت زمان می توانند از این کاندوم ها استفاده کنند.

عوارض کاندوم شیار دار چیست

قیمت و نحوه خرید 

قیمت کاندوم شیار دار چیست ؟ این محصول متناسب با شرکت تولید کننده و تعداد آن قیمت متفاوتی دارد. به طور کلی قیمت ثابت و مشخصی وجود ندارد. اما به صورت میانگین از 40 هزار تومان تا 60 هزار قیمت دارد. ( بسته 10 عددی و یا 12 عددی )

قیمت محصولات در داخل فروشگاه ما یا همان شب شو به روز است و شما قیمت و ویژگی و عکس محصولات را می توانید مشاهده کنید. در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام میتوانید به پشتیبانی تلگرام پیام بدید. آیدی تلگرام ما shabshoo است.

برای خرید این محصول 2 راه وجود دارد. روش اول خرید از داروخانه است. چون اکثر افراد با خرید کاندوم از داروخانه موافق نیست و حس خجالت دارند، روش دوم بهترین گزینه است. روش دوم خرید به صورت اینترنتی از فروشگاه های معتبر است. شما در سایت ها و فروشکاه اینترنتی می توانید انواع کاندوم رو به راحتی سفارش بدید.

فروشکاه ما نیز با مجوز وزارت صنعت و تجارت و وزارت ارشاد در حال فعالیت است. ما به صورت فوری و در بسته بندی کاملا محرمانه به سراسر کشور ارسال داریم.

خلاصه مطلب

 • کاندوم شیاردار چیست ؟

نوعی از کاندوم خاردار است؛ به خاطر وجود خطوط برجسته و دایره ای شکل در سطح بیرونی کاندوم به شیاردار شناخته می شود.

 • استفاده از این کاندوم ضرر دارد ؟

خیر؛ استفاده از این محصول هیچ گونه عوارضی ندارد.

 • قیمت کاندوم شیار دار چقدر است ؟

قیمت این محصول متفاوت است. اما به صورت حدودی بین 40 تا 60 هزار تومان است.

 • از کجا کاندوم شیاردار بخریم ؟

این محصول رو از داروخانه ها و فروشگاه های اینترنتی و همچینی از فروشگاه ما میتونید تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *